۰۱ مهر
۱۳۹۵

توضیحاتی پیرامون چهارمین فراخوان میراث نغمه های کهن  

آهنگسازان محترم می توانند قطعه ای باکلام ، با محوریت موضوع  انتخاب نمایند .

اثر می تواند  برای ارکستر سازهای ایرانی وجهانی تنظیم شده باشد و یا همچنین موسیقی علمی روز و موسیقی الکترونیک و…..

زمان اثر بین ۳ الی ۶ دقیقه در نظر گرفته شود .

از هر آهنگساز تنها یک قطعه پذیرفته می شود و با توجه به هر قطعه و آهنگساز تفاهم خواهد شد .

انتخاب خواننده اثر بر عهده آهنگساز است و توافقات و پیگیری های لازم نیز به عهده خود آهنگساز خواهد بود .همچنین می توان کلام را با گروه کر و یا صدا پیشگان اجرا نمود .

میراث نغمه های کهن فقط با یک نفر ( شخص آهنگساز) تفاهم خواهد کرد .

کلیه مجوز های لازم از شورای موسیقی و شعر وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی توسط میراث نغمه های کهن اخذ خواهد شد .

کلیه کارهای چاپ وطراحی و تکثیر و تولید آلبوم بر عهده میراث نغمه های کهن است .

این فراخوان فرهنگی است آنچه مقدمات و وظایف موسسه در جهت اخذ مجوز های لازم برای تولید اثر هست به صورت رایگان خواهد بود و مبلغی  از کسی دریافت نمی گردد .

در مورد تفاهمات و امکانات ای که موسسه می تواند ارائه نماید . از قبیل استودیو .میکس و مستر و …… با هر شخص به صورت جدا تفاهم خواهد شد وتمامی جزییات ذکر خواهد شد .

میراث نغمه های کهن تا قبل از تفاهم و قرار داد با هر شخص هیچ گونه نت ،پارتیتور،نمونه صوتی ،ماکت را نزد خود نگه نمی دارد و کلیه آثار شنیداری به صورت حضوری و با حضور شخص آهنگساز امکان پذیر است .

میراث نغمه های کهن در پذیرش و یا عدم پذیرش قطعات مختار است و کلیه موارد حرفه ای آثار را از جمله کیفیت اجرا . آهنگسازی و سطح کیفی خواننده را در نظر خواهد گرفت .

با توجه به این که این آلبوم به صورت گروهی منتشر خواهد شد و از هر آهنگساز یک اثر پذیرفته می شود ضرورتی برای شباهت و نزدیکی بین آثار نیست و هر قطعه با ایده و تفکر شخص آهنگساز می تواند با قطعه بعدی متفاوت باشد .تلاش خواهیم کرد دست آهنگسازان در نوشتن آثار باز باشد و اجازه هیچ گونه دخالت در کار آهنگساز داده نشود .

ضبط آثار بعد از انتخاب تمامی قطعات آلبوم شروع خواهد شد .

میراث نغمه های کهن تا پایان زمستان  ۹۵ پذیرای حضوری آهنگسازان خواهد بود و در شروع صرفا ایده آهنگساز و یک خط ملودی کفایت می کند وتنظیم و ضبط اثر  پس از توافقات نهایی  صورت می پذیرد .

تمامی توضیحات در نظر گرفته برای فراخوان می تواند در جلسه حضوری مورد بحث و تفاهم صورت گیرد .جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره ۰۲۱۸۸۹۹۲۱۲۴و یا ۰۹۱۲۸۳۳۴۹۹۷تماس حاصل نمایید .

 

Admin

mirasiha.ir@gmail.com